a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
silverscreen@edge-themes.com
Links
Follow Us
 

O NAS

Nasza historia

Cześć, z tej strony Kamil. Tworzenie filmów to moja pasja, dlatego każdy projekt traktuję wyjątkowo. Pracując ze mną masz pewność, że przy Twoim filmie zostaną zaangażowane osoby o najwyższych kompetencjach. Poprzez filmy opowiadam historie, które angażują odbiorców i na długo pozostają w ich pamięci.

Kamil Baryła

Założyciel / Operator kamery

dofinansowanie

Opinie na nasz temat

K2B Film Studio stworzyło dla nas spot promocyjny (Movytza, Centrum Sztuki i Rekreacji) i spot reklamowy. Jesteśmy turbo zadowoleni z efektu i tego, że Kamil z pełnym zaangażowaniem ruszył do pracy. Stworzył film, o którym nawet nie myślałem, że tak będzie wyglądać. Profesjonalne przejścia, dobre oko i bardzo dobre poczucie montażu. Jeśli szukasz możliwości, aby zareklamować się ruchomym obrazem - wybierz usługi K2B Film Studio, naprawdę warto.

Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA

Współpraca Future Processing oraz K2B Film Studio dotyczyła przeprowadzenia warsztatów dla działu Opiekunów Klienta oraz nagrania video wizytówek poszczególnych osób. Warsztaty były dopasowane do potrzeb uczestników oraz profesjonlanie przeprowadzone. Pozwoliły one rozwinąć umiejętności autoprezentacji, pewności siebie oraz pracy z kamerą. Przyjazna atmosfera oraz dobór zadań sprawiły, że miały one również wartość integrującą zespół. Nagrania będące efektem współpracy zostały przygotowane profesjonalnie, w terminie oraz w odpowiedzi na nasze potrzeby i oczekiwania. Na pewno będą jeszcze przez długi czas stanowiły wartościowy materiał w zasobach firmy.

Future Processing

Polecam z całego serca!! Teledysk ślubny stworzony dla nas przez Kamila to mistrzostwo, z resztą tak samo jak pełen reportaż ślubny 🙂 Film otrzymaliśmy bardzo szybko, a ewentualne poprawki były dosłownie drobiazgami, którymi Kamil od razu się zajął. Kontakt od samego początku do końca był znakomity. Co tu dużo mówić...Kamil to po prostu profesjonalista! 🙂 Jeszcze raz dziękujemy za uwiecznienie jednego z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Serdecznie wszystkim polecam!

MAŁGORZATA

Gorąco polecamy! Pełen profesjonalizm i piękne wykonanie zarówno teledysku, jak i głównego filmu. Szybko otrzymaliśmy cały materiał, a jak wiadomo, każdy jest ciekawy efektów i nie może się doczekać 😉 Jeszcze raz dziękujemy!

ALICJA

Zaufali nam

ci, którzy stawiają na jakość